[tagline_box backgroundcolor=”#ffffff” shadow=”yes” shadowopacity=”0.7″ border=”1px” bordercolor=”#E8E6E6″ highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” button_size=”small” button_shape=”square” button_type=”flat” buttoncolor=”” button=”” title=”جمعیت حمایت از بهبودیافتگان با نیروهای داوطلب بنیان شده است.” description=”همکار افتخاری یا داوطلب همکاری به فرد نیکوکاری اطلاق می شود که بدون توقعات مادی در جایگاه تعریف شده استقرار می یابد و در عمیلیاتی کردن ماموریت سازمان سهیم است. داوطلب با انجام داوطلبانه کار، عضوی از خانواده ی بزرگ جمعیت خیریه حمایت از بهبودیافتگان می شود و با عضویت در این خانواده علاوه بر اجر و پاداش معنوی، مسئولیت اجتماعی خود را به جای می آورد.
هم اکنون در حوزه مبارزه با اعتیاد و در بخش کاهش آسیب و درمان، این داوطلبان هستند که در قالب گروه های همتا و همسان، کارآمدترین و موثرترین خدمات را ارائه می کنند.” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/tagline_box]

ما به نیروی داوطلب نیاز داریم:

فعالیت ما اجتماعی است و هویت ما برگرفته از فعالیت گسترده نیروهای اجتماعی است، ما برای افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها و اجرای موثر ماموریت سازمانی خود، نیازمند جلب مشارکت عمومی و اجتماعی کردن فعالیت های خود هستیم و برای نیل به این مقصود باید ساختار سازمانی خود را بر پایه نیروهای داوطلب بنا کنیم.
سرمایه گرانقیمت ما علم و هنر داوطلبان است و شالوده بسیاری از طرح و برنامه ها توسط یاوران داوطلب عملیاتی می گردد.
ما در بخش های تبلیغاتی و فرهنگی، رسانه و هنر، علمی و تحقیقاتی، بهداشتی و درمانی، خدماتی و عملیاتی، مالی و مدیریتی و… به حضور فعال داوطلبان نیاز داریم.

چگونه داوطلب شویم؟

شما می توانید با هماهنگی قبلی و مراجعه حضوری به دفتر جمعیت و یا از طریق تماس تلفنی درخواست خود را اعلام کرده و فرم های عضویت مربوطه را پر کنید. مراجعین حضوری می توانند در محل مؤسسه فرم را دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند .

صمیمانه مهرورزی ‌شما را ارج می‌نهیم.